گردش کارت
گردش کارت :
بانک گردشگری در راستای تکریم مشتریان عزیز اقدام به ارائه محصول گردش کارت با معرفی جاذبه های گردشگری ویژه هر استان و انتخاب طرح مورد علاقه بر روی کارت نقدی خود کرده است. با افتتاح حساب در بانک گردشگری و دریافت کارتهای فوق، علاوه بر دریافت تخفیفات از مراکز پذیرنده گردش کارت، در جشنواره ویژه مشتریان شرکت کنید .
محصول گردش کارت با تنوع در کارت های بانکی و معرفی نمادین اماکن گردشگری، برای مشتریان محترم ارزش برندینگ را به همراه دارد .جشنواره ویژه مشتریان گردش کارت:
این جشنواره در راستای جلب اعتماد و تکریم مشتریان عزیز و آشنایی مشتریان از خدمات گردش کارت بانک گردشگری و افزایش رضایت مندی مشتریان محترم برگزار می شود .
مشتریان هر شعبه نسبت به استفاده از خدمات گردش کارت در خرید سفر، استفاده از مراکز پذیرنده گردش کارت و استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک گردشگری می توانند امتیاز کسب کنند. پس از پایان کمپین براساس امتیاز کسب شده جوایز ارزنده زیر به مشتریان محترم تعلق می گیرد .
جایزه:
  • کمک هزینه سفر ایرانگردی به مشتریان برتر
  • بن خرید دوربین عکاسی به مشتریان برتر
جشنواره ویژه مراکز پذیرنده گردش کارت :
بانک گردشگری همچنین در راستای تکریم پذیرندگان گردش کارت اقدام به برگزاری جشنواره در این خصوص کرده است. پذیرندگان محترم با پاسخگویی و ارائه خدمات بهینه به مشتریان مراجعه کننده امتیازی را کسب کرده و بر اساس امتیاز کسب شده از جوایز ارزنده بانک گردشگری بهره مند می شوند .


خدمات بانکی گردش‌کارت چیست؟
با دریافت گردش‌کارت شما می‌توانید از خدمات زیر بهره‌مند شوید:
  • امکان صدور گردش کارت با انتخاب طرح هایی از " جاذبه های گردشگری ایران "
  • بهره مندی از تمام خدمات کارتهای عضو شتاب
  • دریافت جایزه نقدی برای خرید از 1500 مرکز خدمات گردشگری
  • پرداخت قبوض و خرید شارژ تلفن همراه
  • اتصال کارت خود به یک یا چند حساب
  • انتقال وجه از ابزارهای مختلف بانکی ( اینترنت بانک ، همراه بانک ، دستگاه خودپرداز و ... )
نحوه دریافت گردش کارت
جهت دریافت گردش کارت کافی است به یکی از شعب بانک گردشگری مراجعه و نسبت به افتتاح یکی از حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، جاری یا سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت اقدام کرده و گردش کارت دریافت کنید.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.