سپرده کوتاه‌مدت ویژه

سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت ویژه چیست؟
شما با سپرده‌گذاری در حساب سپرده کوتاه‌مدت ویژه می‌توانید علاوه بر سرمایه‌گذاری نزد بانک، در فعالیت‌های اقتصادی کوتاه‌مدت شرکت نموده و در سود این فعالیت‌ها به‌صورت سود علی‌الحساب ماهانه و قطعی سالانه برخوردار شوید. علاوه بر آن شما با افتتاح حساب سپرده کوتاه مدت ویژه می توانید علاوه بر دریافت سود بیشتر نسبت به سپرده های کوتاه مدت عادی در مدت زمانی کوتاهی (حداکثر نه ماه) به پول خود دسترسی پیدا کنید.

این حساب برای چه کسانی مناسب است؟
این حساب برای شما مناسب است اگر:
  • مایلید در مدت زمان کوتاهی به سپرده خود دسترسی داشته باشید.
  • به دنبال یک سود بالا با یک سرمایه گذاری مطمئن هستید.

چگونه می‌توان افتتاح حساب کرد؟
افتتاح این سپرده برای کلیه افراد بالای 18 سال و اشخاص حقوقی به سهولت امکان‌پذیر است.
همچنین می توانید با مراجعه به بخش درخواست تعریف مشتری در سایت بانک گردشگری نسبت به ورود اطلاعات خود اقدام نمایید تا افتتاح حساب شما در شعبه در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.

حداقل مبلغ افتتاح حساب و حداقل زمان چقدر است؟
شما می‌توانید با حداقل 500.000 ریال یک سپرده کوتاه‌مدت ویژه افتتاح کنید. مبالغ لازم برای افتتاح این نوع سپرده باید مضربی از 500.000 ریال باشد که اصطلاحاً به آن یک فقره گفته می شود.
شما می‌توانید بعد از تنها یک ماه از افتتاح حساب، اولین سود خود را دریافت نمایید. در پایان هر ماه نیز سود سپرده شما به حساب شما واریز می‌گردد.

از چه طریق می‌توان از حساب پول برداشت کرده و یا به آن پول واریز کرد؟

شما می‌توانید با مراجعه به شعبه و ارائه گواهی سپرده هر تعداد از فقره های سپرده خود را باطل و دریافت نمایید. برای این منظور سود سپرده شما اندکی کمتر محاسبه و پرداخت می گردد.

مدارک مورد نیاز
اشخاص حقیقی : اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی
اشخاص حقوقی : اصل ‌شرکت نامه و تصویر مدارک ثبتی و قانونی و هویتی اعم از اساسنامه، اظهارنامه ثبت شرکت و اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیران و صاحبان امضا شرکت به همراه نمونه امضا، شناسه ملی و کد اقتصادی.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.
 

چگونه می‌توان افتتاح حساب کرد؟