بسته ویژه صادرکنندگان کالا و خدمات

بسته ویژه صادرکنندگان کالا و خدمات چیست؟
بانک گردشگری به‌منظور حمایت از شما فعالین حوزه صادرات، با طراحی بسته‌ای ویژه، گام مؤثری در ارتقا و شکوفایی اقتصاد کشور برداشته است. بدین منظور با ارائه خدمات ویژه شامل خدمات الکترونیک و اعتباری، شما صادرکنندگان محترم می‌توانید با آرامش بیشتری به ادامه و گسترش فعالیت خود بپردازید.
 
ویژگی این بسته چیست؟

خدمات اعتباری:
بانک گردشگری تا 80% قیمت کالاهای صادراتی به صادرکنندگان این کالاها با ارائه مجوزها و اسناد و مدارک مربوط با دوره بازپرداخت حداکثر یک سال و یا در طی 12 قسط ماهیانه در قبال ارائه ضمانت‌نامه صادره توسط صندوق ضمانت صادرات در چارچوب تفاهم‌نامه منعقده با صندوق مذکور و یا هر وثیقه معتبر دیگر به شما تسهیلات در قالب عقود مشارکتی یا مرابحه اعطا می‌نماید.

خدمات برای دارندگان حساب‌جاری:

تسهیلات مذکور متناسب با معدل موجودی حساب‌های جاری شما می‌باشد. نرخ، مدت بازپرداخت و ضریب معدل موجودی جهت اعطای تسهیلات مذکور بر اساس مانده موجودی شش‌ماهه متقاضی توسط کارشناسان بانک گردشگری و پس از بررسی پرونده اعتباری متقاضی مشخص خواهد شد.
به‌منظور رفاه کارکنان شما مشتریان حقوقی، بانک گردشگری امکانی فراهم آورده است تا اشخاص حقوقی دارنده حساب‌جاری قادر باشند امتیاز اخذ تسهیلات متعلقه را با ارائه معرفی‌نامه به کارکنان خود انتقال دهند. بسته تسهیلات ویژه دارندگان حساب‌جاری، تسهیلات مشارکتی را نیز در بردارد که متناسب با معدل موجودی حساب‌جاری و توسط کارشناسان و پس از بررسی پرونده اعتباری متقاضی مشخص و مشتریان اعطاء می‌گردد.

خدمات الکترونیک:
بانک گردشگری به‌منظور افزایش رضایت و امنیت خاطر مشتریان محترم خدماتی نوین در حوزه بانکداری الکترونیک ارائه نموده است. برای استفاده از این خدمات تنها کافی است نام کاربری و رمز عبوری برای استفاده از خدمات اینترنتی از یکی از شعب بانک گردشگری دریافت نمایید و از طریق پایگاه اینترنتی بانک به تراکنش‌های بانکی خود را انجام دهید.
خدمات نوین بانکداری الکترونیک بانک گردشگری شامل فرا بانک X2 و بانکداری الکترونیک X2 می‌باشد.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.