بسته ویژه صرافی‌ها و کارگزاری‌ها

بسته ویژه صرافی‌ها چیست؟
بانک گردشگری همگام با خدمات نوین بانکداری و به‌منظور حمایت از صرافی‌ها و کارگزاری‌ها، بسته ویژه ای را برای شما مشتریان محترم، مرتبط با این حوزه اعم از بانکداری الکترونیک خاص صرافی‌ها و کارگزاری ها، صندوق سرمایه‌گذاری و محصولات اعتباری در نظر گرفته است.

مزیت استفاده از این امکانات چیست؟
مزیت راهکار ارائه‌شده توسط بانک گردشگری در این است که شما صاحبان صرافی‌ها می‌توانید به هر یک از مشتریان خود که بیشترین تراکنش مالی را با آن‌ها دارید، یک شماره کارت منحصربه‌فرد اختصاص دهید. مقصد کلیه پول‌های واریزشده به حساب شما همان حساب اصلی و واحد شماست که نزد بانک گشوده‌اید. به‌بیان‌دیگر این نوع حساب برای مدیریت تراکنش‌های شما مناسب است و شما می‌توانید بدون نیاز به گشودن حساب‌های متعدد، با داشتن یک حساب مسیرهای ورودی پول به حسابتان را تحت کنترل بگیرید و برای این کار نیازی به دریافت صورتحساب و یا ریز عملیات نخواهید داشت.

ویژگی این بسته چیست؟
با داشتن بسته ویژه صرافی ها شما می توانید از کارت مجازی بانک گردشگری استفاده نمایید:
  • این کارت قابلیت استفاده برای مشتریان حقیقی و حقوقی را دارد.
  • بر روی هریک از انواع سپرده‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت و جاری قابل صدور است.
  • به تعداد موردنظر شما صادر می شود.
  • در هنگام واریز پول به حساب شما از طریق یکی از کارت‌های مجازی، پیامک واریز وجه با آن شماره کارت به تلفن همراه شما ارسال‌شده و به این طریق شما متوجه می‌شوید که چه کسی چه مبلغی را به حساب شما واریز نموده است.

بسته ویژه کارگزاری‌ها چیست؟
بانک گردشگری با در نظر گرفتن نیاز شما کارگزار محترم برای مدیریت حساب بانکی خود، اقدام به ارائه خدمات خاص بانکی که می‌تواند برای شما راحتی و آسایش را به ارمغان بیاورد نموده است. بدین ترتیب شما کارگزار محترم می‌توانید در هنگام واریز سود حاصل از عملیات خرید یا فروش، برای هریک از مشتریان خود، از سیستم طراحی‌شده توسط کارشناسان ITبانک گردشگری بهره‌مند شوید و مبلغ موردنظر را از حساب خود به‌عنوان حساب اصلی، به حساب مشتریان خود که کارت آن‌ها به‌صورت حساب فرعی تعریف‌شده است، واریز نمایید.
برای انجام این فرایند، شما با استفاده از سیستم اینترنت بانک و در دست داشتن اطلاعات مشتریان خود می‌توانید با انجام یک فرایند ساده در یک مرحله تراکنش‌های مالی خود را برای گروهی از افراد به انجام برسانید.
 
دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.