سپرده قرض الحسنه پس انداز

سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز چیست؟
سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز به‌منظور ترویج سنت زیبای قرض‌الحسنه در بانک گردشگری افتتاح می‌شود و به‌صورت تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار سایر هم وطنان قرار می‌گیرد تا برای رفع احتیاجات ضروری، توسعه کسب‌وکار، درمان بیماری و ....از آن بهره‌مند شوند. علاوه بر آن برخورداری از جوایز قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه بانک و استفاده از تمامی خدمات و محصولات بانک ازجمله کارت‌ها و خدمات الکترونیک و باشگاه مشتریان از مزیت‌های این حساب به شمار می‌رود.

 این حساب برای چه کسانی مناسب است؟
این حساب مناسب‌ترین گزینه برای شماست اگر:
  • به سنت پسندیده قرض‌الحسنه معتقد هستید.
  • مایل به دریافت سود در مقابل سپرده‌های خود نیستید.
  • در سن 12 تا 18 سال قرار دارید و مایل به افتتاح حساب بانکی به نام خود هستید.
  • مایلید به‌عنوان پدر یا مادر برای فرزند زیر 18 سال خود افتتاح حساب کنید و با داشتن سپرده‌ای به نام خود آن‌ها (که شما حق برداشت از آن را دارید)، علاوه بر ایجاد حس هویت، پس‌انداز کردن را نیز به آن‌ها آموزش دهید.
  • قصد تمرکز فعالیت‌های اقتصادی شرکت یا موسسه خود را در کنار اهداف خیرخواهانه دارید.
  • مایلید برای کودکان بی‌سرپرست به نام خود آن‌ها افتتاح سپرده کنید.
  • به‌عنوان مدیر مدرسه، قصد افتتاح سپرده و واریز مبالغ تشویقی به سپرده دانش آموزان ممتاز را دارید.
  • به عللی لازم است سپرده‌ای مشروط به نام افراد دیگر باز کنید.

مزایا و امتیازات:
با گشایش این سپرده شما دارای شانس برنده شدن در قرعه کشی بزرگ این سپرده‌ها می شوید و می توانید از جوایز ارزنده آن بهره مند شوید.
حداقل موجودی شما برای شرکت در قرعه‌کشی 100.000 ریال است که ضروری است به مدت سه ماه متوالی (90 روز) در حسابتان حفظ شود.
دریافت کارت نقدی و دفترچه حساب: شما با داشتن این سپرده می توانید علاوه بر آنکه پول خود را در یک بانک معتبر سپرده‌گذاری می‌کنید در همه ساعات شبانه‌روز و با استفاده از کارت و یا از طریق دفترچه سپرده پس‌انداز خود به حساب شخصی‌تان دسترسی داشته باشید.
استفاده از خدمات الکترونیک: شما با داشتن این سپرده می‌توانید از امکانات الکترونیک بانک شامل اینترنت بانک، تلفن‌بانک، موبایل بانک و درگاه بانکداری، دستگاه پایانه فروش و ... بهره‌مند شوید.

مدارک موردنیاز
اشخاص حقیقی : اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی.
درصورتی که حساب مشترکی را برای چند نفر افراد حقیقی بازگشایی می کنید شناسنامه و کارت ملی همه افراد موردنیاز است.
اشخاص حقوقی : اصل و تصویر مدارک ثبتی و قانونی و هویتی اعم از اساسنامه، شرکت نامه، اظهارنامه ثبت شرکت و اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیران و صاحبان امضاء شرکت.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.