بانک گردشگری

دوشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۶ ۲۲۶۸
چچ

پیام مدیرعامل

بسمه تعالی
بانک گردشگری بانکی جوان و پویا با مزیت هایی شاخص و کم نظیر در سیستم بانکی کشور است؛ خدمت رسانی مناسب و شایسته این بانک در عرصه بانکداری و همچنین صنعت پیشران و پر ظرفیت گردشگری که یکی از بخش‌های بکر و کمترتوسعه یافته اقتصاد ایران است؛ وجه ممیزه این برند بانکی از دیگر بانک های کشور است که به آن هویتی خاص، ویژه و درخور بخشیده است. هویتی که مفهوم گردشگری به‌عنوان یک مزیت در کانون تمامی فعالیت ها و رویکردهای برنامه ای و سرمایه گذاری آن حضور دارد و به فعالیت های آن نظم و نضج بخشیده است. این امر البته در کنار ارائه خدمات شایسته این بانک توسط نیروهای جوان، متخصص و باانگیزه در سیستم بانکی است که نیازمند بسط و توسعه کارا، همه گیر و با مطلوبیت بیشتر است.
اکنون‌که این بانک جوان و پویا در آستانه نهمین سال فعالیت و طبیعتاً دوران گذار و خیز خود قرار دارد؛ بنده مفتخرم که به‌عنوان عضوی کوچک و البته بیش از دیگران مسئول و پاسخگو، به تکلیف و حسن نظر همکاران مجرب و ارجمند خود در هیئت‌مدیره بانک و همچنین حسن ظن و اعتماد مسئولان و مدیران محترم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ردای خدمت سنگین در این بانک خوش‌نام را به تن کنم و این فرصت را بیابم که در راستای اهداف و برنامه های آتی و توسعه محور این بانک محبوب فعالیت نمایم.
همکاران عزیز؛ ما در آغاز راه قرار داریم و گذشته میراث بزرگی از تراکم تجربه و دانش است که فعالیت های جاری ما به مدد بهره گیری از آن غنی شده و با تلاش و کوشش مسئولانه، علمی و متعهدانه یکایک ما در هر مسئولیت و سمتی به مزیت های راهبردی بدل شده و به موفقیت های بیشتر راه خواهد برد.
بنده در ابتدای فصل جدیدی دیگری از فعالیت این بانک؛ توجه تمامی شما همکاران جوان و پرانگیزه و مدیران متخصص و مجرب این مجموعه را به تلاش مسئولانه و متعهدانه، نگاه علمی و تخصصی و هدف‌گذاری مشخص در ایجاد طرح کسب وکار جدید باهدف رشد متوازن در ارائه خدمات و محصولات نوآورانه جلب کرده و بر لزوم توجه به بستر فناوری های نوین و روزآمد در بانکداری به‌عنوان بنیان اصلی حرکت مان تأکید می کنم که این مهم به‌یقین تأمین‌کننده اصل مشتری مداری، موفقیت در بازار و گسترش دامنه خدمات و محصولات متمایز خواهد بود. امید بسیار دارم که با گذشت هر مرحله از فعالیت جدید بانک، جایگاهی بهتر و مناسب تر در نظام بانکی کشور کسب نموده و قله های رفیع بانکداری را یکی پس از دیگری فتح نماییم.
این‌جانب به‌عنوان مدیرعامل بانک گردشگری باور راسخ دارم که موفقیت ما درگرو موفقیت همه آنانی است که در حوزه‌های مختلف اقتصادی و زیربنایی با ما همکاری دارند و از این‌رو ایجاد فضای کاری حرفه‌ای و هدفمند و ایجاد روابط پایدار و مستحکم با شرکای اقتصادی را از اصول محوری کار می دانم. به نمایندگی از بانک گردشگری، دست تمام فعالان حوزه بانکی، تلاشگران و فعالان اقتصادی به ویژه عاملان صنعت گردشگری را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم تعاملات حرفه ای فی‌مابین بتواند زمینه ساز تحولات عمده در راستای توسعه اقتصاد میهن عزیزمان و رشد اشتغال برای جوانان کارآمد وشایسته باشد.
مرتضی خامی
آدرس کوتاه شده: