صندوق امانات

صندوق امانات چیست؟
صندوق امانات بانک گردشگری صندوقی با ابعاد مشخص است که در یک مکان مناسب و در محلی مطمئن و مجهز به بهترین و کامل ترین سیستم های ایمنی، ضد سرقت و ضد حریق به منظور حفظ و نگهداری اشیاء قیمتی و مدارک و اسناد و اوراق مهم مشتریان بانک، نصب و جاگذاری شده است.

مزایای استفاده از صندوق امانات بانک گردشگری چیست؟
  • آیا همیشه از رفت و آمد افراد ناشناس به منزل خود به خاطر اجناس گران بهایی که در منزل دارید نگران هستید؟
  • آیا وقتی قصد سفر دارید، همیشه به دنبال مکانی برای پنهان کردن طلا و جواهرات خود هستید؟
  • آیا اسناد و اوراقی دارید که مایل نیستید به دست فرد یا افرادی بیفتد؟
استفاده از صندوق امانات بانک گردشگری امنیت و آرامش خاطر شما را تضمین می‌کند و این امکان را فراهم می‌کند تا اسناد کاری، ملکی و شناسایی، اوراق بهادار، سکه، طلا و جواهرآلات خود را در محلی مطمئن قرار دهید از امنیت و آرامش فراهم‌شده توسط آن لذت ببرید. شما همچنین می‌توانید با ارائه وکالت‌نامه به فرد یا افرادی، اجازه دسترسی آن‌ها را به صندوق امانات خود به‌منظور سهولت در روند انجام فعالیت‌های خود فراهم نمایید.
لازم به ذکر است با توجه محدودیت تعداد این صندوق‌ها، اولویت با مشتریان ویژه بانک بوده و به‌عنوان امتیاز ویژه برای آنان در نظر گرفته‌شده است.

هزینه استفاده از صندوق امانت بانک گردشگری چه میزان است؟

  • خسارت مفقودی کلیدها و شکستن قفل: بر اساس قیمت اعلام شده از سوی شرکت طرف قرارداد
  • سارت مفقودی کارت مای فر: در صورت مفقودی کارت، خسارتی از سوی بانک اخذ نمی‌گردد ولیکن هزینه صدور کارت مجدد(در صورت درخواست مشتری)، 50.000 ریال می‌باشد.

ردیف
نوع صندوق
ابعاد (سانتی متر مکعب)
اجاره بهای سالانه
ودیعه
1
کوچک
12785
1,278,500
10,228,000
2
متوسط
19810
1,981,000
15,848,000
3
بزرگ
40885
4,088,500
32,708,000

چه مدارکی مدارک لازم است؟
اشخاص حقیقی :
دو قطعه عکس 3*4، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی (در صورت داشتن وکیل، حضور وی نیز در شعبه به همراه مدارک بالا و وکالت‌نامه ضروری است.)
اشخاص حقوقی :
اساسنامه، شرکت‌نامه، روزنامه رسمی با آخرین تغییرات، اصل و کپی برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی مدیران و مدارک مربوط به ثبت و معرفی صاحبان امضا مجاز

شرایط اجاره صندوق‌ها به چه صورت است؟
  • متقاضی اجاره این صندوق‌ها می‌بایست دارای حداقل 18 سال سن باشد.
  • متقاضی صندوق امانات یک شعبه می‌بایست در همان شعبه و یا هر شعبه دیگری از بانک گردشگری حساب فعال داشته باشد. درصورتی‌که شعبه‌ای که حساب فعال شما در آن است صندوق امانات نداشته باشد، می‌توانید با دریافت معرفی‌نامه از شعبه خود در نزدیک‌ترین شعبه، صندوق امانات خود را دریافت نمایید.

هم‌اکنون در چه شعبه‌های بانک صندوق امانات وجود دارد؟
در حال حاضر صندوق امانات در شعب مهستان و سه راه عمار(تهران)، کرمان و اصفهان(شهرستان) راه‌اندازی شده است و به زودی در شعب دیگر نیز راه‌اندازی خواهد شد.

روند انجام کار به چه صورت است؟

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.