جشنواره حساب‎های قرض‎الحسنه پس‎انداز

مهربانی‌های کوچک گاه اتفاقات بزرگ را سبب می شوند. نیکوکاری سنتی است که سالها در همه‌ جای دنیا رواج دارد. محبت کردن به کسانی که الزاماً نمی‌توانند محبت ما را جبران کنند و حتی شاید هرگز ما را نبینند و نشناسند تا برای ما کاری انجام دهند.
جشنواره حساب قرض الحسنه بانک گردشگری راهی برای هماهنگ شدن ترویج فرهنگ مشارکت در انجام امور خیر در محیط کار ، خانواده و فضای اجتماعی و بیانگر نقش افتتاح حساب قرض الحسنه در انجام امور خیر است.
هدف بانک گردشگری از جشنواره قرض الحسنه علاوه بر فرهنگ سازی برای سنت نیکوی قرض الحسنه، ارزش آفرینی است تا با ارائه تسهیلات قرض الحسنه موجب تسهیل زندگی و کسب و کار برای دیگران شودکارت نیکوکاری
بانک گردشگری با طراحی محصول کارت نیکوکاری تلاش کرده گام مهمی در تسهیل پرداخت‏های نیکوکارانه مشتریانی بردارد که اقدام به افتتاح این حساب می‎کنند.

حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز چیست؟
حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز برای ترویج سنت زیبای قرض‌الحسنه در بانک گردشگری افتتاح می شود. سپرده‌های شما در این حساب، به‌صورت تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار سایر هم‎وطنان قرار می‌گیرد تا برای رفع احتیاجات ضروری، توسعه کسب‌وکار، درمان بیماری و ....از آن بهره‌مند شوند. همچنین برخورداری از جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک و استفاده از تمامی خدمات و محصولات بانک از جمله کارت‌ها و خدمات الکترونیک و باشگاه مشتریان از دیگر مزیت‌های این حساب است.

این حساب برای چه کسانی مناسب است؟
این حساب مناسب‌ترین گزینه برای شماست اگر:

• به سنت پسندیده قرض‌الحسنه معتقد هستید.
• مایل به دریافت سود در مقابل سپرده‌های خود نیستید.
• در سن 12 تا 18 سال قرار دارید و مایل به افتتاح حساب بانکی به نام خود هستید.
• مایلید به‌عنوان پدر یا مادر برای فرزند زیر 18 سال خود افتتاح حساب کنید و با داشتن حسابی به نام آن‌ها (که شما حق برداشت از آن را دارید)، علاوه بر ایجاد حس هویت، پس‌انداز کردن را نیز به آن‌ها آموزش دهید.
• قصد تمرکز بر فعالیت‌های اقتصادی شرکت یا موسسه خود را در کنار اهداف خیرخواهانه دارید.
• مایلید برای کودکان بی‌سرپرست به نام آن‌ها افتتاح حساب کنید.
• به‌عنوان مدیر مدرسه، قصد افتتاح حساب و واریز مبالغ تشویقی به حساب دانش آموزان ممتاز را دارید.
• به عللی می‌بایست حسابی مشروط به نام افراد دیگر باز کنید.
مزایا و امتیازات:
دریافت کارت نقدی و دفترچه حساب: شما با داشتن این حساب می توانید علاوه بر آنکه پول خود را در یک بانک معتبر سپرده‌گذاری می‎کنید در همه ساعات شبانه‌روز و با استفاده از کارت و یا از طریق دفترچه حساب پس‌انداز خود به حساب شخصی‌تان دسترسی داشته باشید.

استفاده از خدمات الکترونیک: شما با داشتن این حساب می‌توانید از امکانات الکترونیک بانک شامل اینترنت بانک، تلفن‌بانک، موبایل بانک و درگاه بانکداری، دستگاه پایانه فروش و ... بهره‌مند شوید.