شرکت های زیر مجموعه

Cinque Terre
باشگاه گردشگری ایرانیان با شعار آسان سفر کنید به عنوان نخستین مرکز مشاوره و خرید سفر و گردشگری و خدمات مرتبط در کشور، فصل نوین فعالیت خود را آغاز کرده و با مطالعه و تمرکز بر نیازهای موجود در بازار گردشگری، توانسته شرایطی را فراهم آورد تا همه گروه های متقاضی به راحتی از امکانات و مزایای گسترده باشگاه برخوردار شوند. از خدمات مشترک باشگاه گردشگری ایرانیان و بانک گردشگری، اعطای تسهیلات گردشگری تحت عنوان وام سفر با شرایط ویژه است.

Cinque Terre
 شرکت «هم وطا آریا» به عنوان یکی از شرکت های وابسته به «بانک گردشگری»، با هدف نقش آفرینی موثر در فضای فرهنگی هنری، تبلیغاتی، اطلاع رسانی و بازاریابی کشور در حوزه های مختلف، به ویژه در دو عرصه ی «تخصصی بانکی» و «صنعت گردشگری»، با دعوت از مشاورین و کارشناسان خلاق و نیروی انسانی مجرب در زمینه های: «تدوین، ارائه و اجرای کمپین های جامع تبلیغاتی» از نقطه آغاز ایده پردازی تا اجرای نهایی، «تبلیغات»، «انتشارات»، «مشاوره بازاریابی»، «برندسازی»، «سرمایه گذاری در تولید فیلم و سریال» از جمله سرمایه گذاری در فیلم سینمایی شهر موشها ۲ و «فعالیت در عرصه آثار فاخر هنری» کلاسیک و مدرن فعالیت می نماید.
این شرکت تنها شرکت تبلیغاتی کشور است که در 4 فصل پیاپی از زمستان 93 تا پاییز 94 به مدت یک سال مستمر، طرح های کمپین هایش توانسته عنوان برتر را در میان طرح های تبلیغاتی روزنامه های کثیر الانتشار کشور به انتخاب هیأت داوران متشکل از پیشکسوتان و اساتید صاحب نام عرصه تبلیغات به دست آورد که این حضور مستمر یکساله در جمع برترین ها برای هیچ شرکت تبلیغاتی دیگری تا کنون اتفاق نیافتاده و بی سابقه است.
گفتنی است، نخستین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور به سفارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نیز توسط این شرکت به عنوان شرکت مرجع تبلیغات بانکی کشور، ارائه و شهریور ماه ۹۵ همزمان با هفته بانکداری اسلامی در سراسر کشور اجرا شد.

Cinque Terre
شرکت توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران به منظور ایجاد بازوی فناوری اطلاعات گروه مالی گردشگری و ارائه سرویس مطلوب و استاندارد در سال 1388 راه اندازی شده است. این شرکت با ارائه خدمات فناوری اطلاعات در تمامی حوزه ها، در نظر دارد از طریق بهبود مستمر فرایندها و تامین نیازهای مشتریان در جهت جلب رضایت ایشان حرکت نموده و در زمره بزرگ ترین شرکت های تامین کننده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت گردشگری و بانکداری قرار گیرد.
 از فعالیت های این شرکت می توان به پشتیبانی فنی ستاد بانک گردشگری و شرکت های گروه مالی گردشگری در حوزه های سخت افزار، نرم افزار، برق، شبکه، اعلام حریق و اعلام سرقت، نصب، راه اندازی  دوربین های پروژه های عمرانی گروه مالی گردشگری و اجرای زیرساخت فنی سالن جلسات گروه مالی گردشگری در هتل آی بی آی اس و مجامع بانک و شرکت های تابعه اشاره نمود. 
 اهداف شرکت:
- سرمایه گذاری در استارت آپ ها
- جذب نمایندگی شرکت های معتبر خارجی در حوزه فناوری
- تولید محصولات جدید در حوزه بانکی و فناوری اطلاعات
- ورود به حوزه پرداخت خرد و کیف پول الکترونیکی
- ارائه سبد محصولات الکترونیک و برنامه ریزی بازاریابی برای جذب مشتری جدید
 

Cinque Terre
شرکت آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای تلاشگران اندیشه کاراد با پشتوانه تخصصی و تجربه 20 ساله مدیران و پرسنل خود در حوزه های گردشگری، بانکداری، بازار سرمایه و زبان های خارجی از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت کاراد یکی از شرکت های هلدینگ بزرگ گروه مالی گردشگری بوده که کلیه امورات علمی، آموزشی و پژوهشی شرکت ها و کارکنان آن مجموعه را بر عهده دارد. شعبه کیش این شرکت تحت عنوان شرکت علمی و آموزشی و پروژه ای «میکاراد» به فعالیت هایی نظیر آموزش های کوتاه مدت، الکترونیکی، بین الملل، زبان های خارجی و برگزاری همایش و سمینار مشغول است. 
مرکز علمی کاربردی کاراد یکی از مراکز معتبر علمی کاربردی کشور بوده که در حال حاضر با 17 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و مجموع 1500 دانشجوی شاغل به تحصیل و 120 مدرس به فعالیت آموزشی خود مشغول است.
با تکیه بر دانش فنی و تخصصی و مدرسان و کارشناسان در اختیار، این مرکز توانسته است رشته «نظارت بر تاسیسات گردشگری» را در مقطع کارشناسی ارشد به همراه سر فصل دروس به تصویب دانشگاه جامع علمی کاربردی برساند و هم اکنون فارغ التحصیلان این رشته جذب بازار کار شده اند.
 
 
Cinque Terre
شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان(سهامی عام) در حوزه هایی چون مشاوره و سرمایه گذاری در شرکت ها، مجتمع ها، طرح ها، واحدهای تولیدی، صنعتی و ساخت اماکن گردشگری، احداث و ایجاد کارخانه ها و واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و ساختمانی، انجام کلیه فعالیت های بازرگانی و خدماتی، امکان سنجی انواع پروژه ها، سرمایه گذاری و مشارکت و عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و سایر حوزه های اقتصادی و مالی فعالیت دارد و به عنوان شرکت تخصصی سرمایه گذاری در حوزه ساختمان، ابنیه و تاسیسات گردشگری، فعالیت های متنوعی به صورت مستقیم و غیر مستقیم از طریق سرمایه گذاری در شرکت های دیگربه انجام رسانده است. این شرکت فلسفه وجودی خود را در موارد ذیل بنا نهاده است: 
 - سرمایه گذاری، توسعه و آماده سازی اراضی
- ساخت انواع ساختمان ها با کاربری های مسکونی، تجاری، اداری و سایر کاربری ها نظیر فرهنگی، تفریحی، ورزشی و تاسیسات گردشگری از قبیل هتل و ...
-  خدمات بازاریابی، فروش، اجاره داری و بهره برداری از املاک و مستغلات
- خدمات فنی و مهندسی نظیر امکان سنجی، طراحی، نظارت و مدیریت طرح در صنعت ساختمان
- خدمات تجاری و بازرگانی در صنعت ساختمان
-  سرمایه گذاری در سایر بخش های اقتصادی