شرکت های زیر مجموعه

Cinque Terre
باشگاه گردشگری ایرانیان با شعار آسان سفر کنید به عنوان نخستین مرکز مشاوره و خرید سفر و گردشگری و خدمات مرتبط در کشور، فصل نوین فعالیت خود را آغاز کرده و با مطالعه و تمرکز بر نیازهای موجود در بازار گردشگری، توانسته شرایطی را فراهم آورد تا همه گروه های متقاضی به راحتی از امکانات و مزایای گسترده باشگاه برخوردار شوند. از خدمات مشترک باشگاه گردشگری ایرانیان و بانک گردشگری، اعطای تسهیلات گردشگری تحت عنوان وام سفر با شرایط ویژه است.

Cinque Terre
 شرکت «هم وطا آریا» به عنوان یکی از شرکت های وابسته به «بانک گردشگری»، با هدف نقش آفرینی موثر در فضای فرهنگی هنری، تبلیغاتی، اطلاع رسانی و بازاریابی کشور در حوزه های مختلف، به ویژه در دو عرصه ی «تخصصی بانکی» و «صنعت گردشگری»، با دعوت از مشاورین و کارشناسان خلاق و نیروی انسانی مجرب در زمینه های: «تدوین، ارائه و اجرای کمپین های جامع تبلیغاتی» از نقطه آغاز ایده پردازی تا اجرای نهایی، «تبلیغات»، «انتشارات»، «مشاوره بازاریابی»، «برندسازی»، «سرمایه گذاری در تولید فیلم و سریال» از جمله سرمایه گذاری در فیلم سینمایی شهر موشها ۲ و «فعالیت در عرصه آثار فاخر هنری» کلاسیک و مدرن فعالیت می نماید.
این شرکت تنها شرکت تبلیغاتی کشور است که در 4 فصل پیاپی از زمستان 93 تا پاییز 94 به مدت یک سال مستمر، طرح های کمپین هایش توانسته عنوان برتر را در میان طرح های تبلیغاتی روزنامه های کثیر الانتشار کشور به انتخاب هیأت داوران متشکل از پیشکسوتان و اساتید صاحب نام عرصه تبلیغات به دست آورد که این حضور مستمر یکساله در جمع برترین ها برای هیچ شرکت تبلیغاتی دیگری تا کنون اتفاق نیافتاده و بی سابقه است.
گفتنی است، نخستین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور به سفارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نیز توسط این شرکت به عنوان شرکت مرجع تبلیغات بانکی کشور، ارائه و شهریور ماه ۹۵ همزمان با هفته بانکداری اسلامی در سراسر کشور اجرا شد.

Cinque Terre
شرکت توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران به عنوان بازوی اطلاعاتی و داده پردازی گروه مالی گردشگری، فعالیت در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری مربوطه را از طرح به اجرا تبدیل نمود. این شرکت، با اتکا به دانش فنی روزآمد و تجربیات ارزشمند حاصل شده، موفق به ارائه انواع سرویس های سخت افزاری، طراحی شبکه های مختلف بانکی، برنامه ریزی و اجرای سیستم های حفاظتی و امنیتی شده است.

Cinque Terre
حضور در عرصه آموزش و تربیت نیروی انسانی کارآمد در حوزه های بانکی، اقتصادی و گردشگری نیز از جمله اهداف بلند مدت و زیربنایی گروه مالی گردشگری است. از این رو شرکت تلاشگران اندیشه کاراد با تجهیز منابع و بکارگیری مدیران و اساتید متخصص و برجسته کشور، برنامه های آموزشی متعدد و متنوعی را برای بخش های مختلف صنایع بانکداری، علوم اقتصادی و گردشگری کشور تدارک دیده است. همچنین با ایجاد بستر مناسب جهت پژوهش و مشاوره در حوزه های بانکداری و بازار سرمایه، گردشگری، هتل داری و زبان های تخصصی خارجی، به همراهی شرکت های بزرگ و کوچک داخلی و خارجی شتافته است. تطبیق استاندارد های کلیه هتل ها و مراکز اقامتی و خدمات گردشگری سراسر کشور با استانداردهای بین المللی نیز از جمله مهمترین اقدامات این شرکت است.

Cinque Terre
شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان، سرمایه گذاری در صنعت ساخت و ساز را در ردیف اولویت های خود قرار داده و در حوزه گسترش فعالیت های گروه مالی، فعالیت می کند. این شرکت با گام برداشتن در مسیر تحقق اهداف و برنامه های بالادستی این بانک، نقش موثری در متنوع سازی فعالیت های گروه مالی گردشگری داشته است.