آینه سهامدار
 
بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم می رساند مراحل انجام ثبت عملیات افزایش سرمایه انجام شد. لذا سرمایه بانک گردشگری از مبلغ 4،000 میلیارد ریال به مبلغ 6،000 میلیارد ریال افزایش یافت و اعلامیه ثبت از طریق سایت کدال قابل مشاهده است.
همچنین به اطلاع تمامی سهامداران محترم می رساند، گواهینامه نقل وانتقال سپرده اوراق بهادار مربوط به افزایش سرمایه بانک گردشگری از مبلغ4،000 میلیارد ریال به مبلغ 6،000 میلیارد ریال از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران، بر اساس قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار آماده توزیع است. سهامداران محترم می توانند با ارائه مدارک شناسایی به مدیریت امور سهام و مجامع بانک گردشگری واقع در تهران، ابتدای خیابان سئول، ضلع شمال شرقی میدان شیخ بهایی، ابتدای خیابان ماهتاب- پلاک 45 - طبقه چهارم برای اخذ گواهینامه سپرده مراجعه کنند.
بدینوسیله از کلیه سهامدارانی که مطالبات معوقه خود شامل (حق تقدم های استفاده نشده مربوط به افزایش سرمایه مصوب مجمع عمومی فوق العاده مورخ 89/12/22 و مجمع عمومی فوق العاده مورخ 93/05/14 و همچنین سود سهام مربوط به سال های مالی منتهی به 90/09/30 و 91/09/30 و 92/09/30 ) را تا کنون دریافت ننموده اند ، خواهشمند است نسبت به اعلام شماره حساب و شماره شبای حساب و نام بانک از طریق شماره فکس 23952223-021 و یا از طریق سایت بانک گردشگری با انجام مراحل ذیل اقدام نمایند. 
1- ورود به سایت بانک گردشگری
2- انتخاب قسمت امور سهامداران
3- انتخاب سامانه اطلاع رسانی سهامداران بانک گردشگری
4- ثبت نام در پرتال سهام (در این قسمت اطلاعات خود را طبق جدول تکمیل نموده و نام کاربر و رمز عبور دلخواه خود را وارد نمایید.)
5- بعد از ثبت نام ، با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم شوید.
6- خواهشمند است در قسمت اخبار و اطلاعیه ها نحوه وارد کردن شماره حساب را مطالعه فرمایید .
7- بخش تغییر مشخصات را انتخاب نموده و تمامی قسمت ها را تکمیل نموده و با انتخاب تغییر مشخصات اطلاعات خود را ثبت نمایید.