پیام مدیرعامل
 
 

بانک گردشگری در دی ماه ۸۹ به همت جمعی از فعالین بخش خصوصی صنعت گردشگری ایران تاسیس شد و از همان آغاز، وجه همت خود را صرف خدمت رسانی در حوزه بانکی به مردم شریف ایران و فعالیت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی به ویژه صنعت پر ظرفیت گردشگری قرار داد. اکنون این بانک به عنوان یکی از بانک های خوشنام و تخصصی توانسته ضمن جلب اعتماد مردم ایران و ارائه خدمات نوین بانکی، سهم خود را در تقویت اقتصاد و فرهنگ ایران اسلامی ایفا کند و با رعایت تمام سازوکارهای یک بانک در نظام بانکی کشور گام های مهمی در فضای رقابتی بانکی ایران بردارد.
توجه خاص مدیران این بانک به برنامه ریزی استراتژیک، استفاده از ظرفیت های فناوری های نوین و رعایت اصول مشتری مداری همراه با بهره گیری از مدیران مجرب و نیروهای جوان و تحصیل کرده، تضمین کننده تامین اهداف و تبدیل شدن به بانکی پویا خواهد بود.
امروزه حوزه گردشگری به عنوان یکی از بخش های بکر و دست نخورده اقتصاد ایران نیازمند توجه ویژه و اساسی است. میهن عزیز ما با دارا بودن جاذبه های فراوان گردشگری توانایی بسیار بالایی برای رشد این صنعت دارد و سرمایه گذاری در این صنعت می تواند بسیار پر بازده و نتیجه بخش باشد.
اینجانب به عنوان مدیر عامل بانک گردشگری باور راسخ دارم که موفقیت ما در گرو موفقیت همه آنانی است که در حوزه های مختلف اقتصادی و زیربنایی با ما همکاری دارند و از این رو ایجاد فضای کاری حرفه ای و هدفمند و ایجاد روابط پایدار و مستحکم با شرکای اقتصادی را از اصول محوری کار می دانم. به نمایندگی از بانک گردشگری، دست تمام فعالان این حوزه را به گرمی می فشارم و امیدوارم تعاملات حرفه ای فیمابین
بتواند زمینه ساز تحولات عمده در راستای توسعه اقتصاد میهن عزیزمان و رشد اشتغال برای جوانان کارآمد و شایسته باشد.
 
علی اصغر سفری