پیام مدیرعامل
به نام خداوند جان و خرد

بانک گردشگری در دی ماه ۸۹ تاسیس شده و در طول مدت فعالیت خود توانسته به عنوان یک بانک تخصصی در حوزه گردشگری، البته با رعایت تمام سازوکارهای یک بانک در نظام بانکی کشور جایی برای خود باز کند.
اگر چه بانک گردشگری با توجه به مدت زمان فعالیت به عنوان یک بانک نو ظهور شناخته می شود اما با استفاده از نیروهای باسابقه در کنار تفکر جوانان پویا و اندیشمند ترکیب مناسبی از تجربه را در کنار قدرت جوانی و پویایی به کار گرفته و توانسته در همین مدت کوتاه علاوه بر اهتمام به اصل مشتری مداری، به بسیاری از اهداف از پیش تعیین شده خود نیز دست یابد. باور داریم که موفقیت ما در گرو موفقیت همه آنانی است که در حوزه های مختلف اقتصادی و زیربنایی با ما همکاری دارند و از این رو ایجاد فضای کاری حرفه ای و هدفمند و ایجاد روابط پایدار و مستحکم با شرکای اقتصادی را از اصول محوری کار خود می دانیم.
خداوند منان را شاکرم که این توفیق را به من عطا فرموده تا در کنار همکارانم توانایی خدمت داشته باشم و بتوانم سهمی در آبادانی و سازندگی میهن اسلامی ایران ایفا کنم. امروزه حوزه گردشگری به عنوان یکی از بخش های بکر و دست نخورده اقتصاد ایران نیازمند توجه ویژه و اساسی است. میهن عزیز ما با دارا بودن جاذبه های فراوان گردشگری توانایی بسیار بالایی برای رشد این صنعت دارد و سرمایه گذاری در این صنعت می تواند بسیار پر بازده و نتیجه بخش باشد.
بنده به عنوان مدیر عامل بانک گردشگری دست تمام فعالان این حوزه را به گرمی می فشارم و امیدوارم که با یک تعامل دو جانبه بتوانیم بانک و صنعت گردشگری ایران را به ستاره ای درخشان بر تارک گردشگری جهان بدل کنیم.
در این راه به حمایت تمام صاحب نظران و فعالان صنعت گردشگری نیازمندم و روی تمام همکارانم حساب ویژه ای باز کرده ام. امیدوارم که بانک گردشگری فراتر از مرزهای اقتصاد ایران حرکت کرده و با رشد خود بتواند موجبات رشد صنعت گردشگری کشور را نیز فراهم سازد.

خسرو خواجه حسنی