جستجو
پیوند به محتوای اصلی
بانک گردشگری

بانک گردشگری

بانک گردشگری
  
بانک گردشگری > اخبار > افتتاح شعبه جدید بانک گردشگری در تهران  

اخبار : افتتاح شعبه جدید بانک گردشگری در تهران

افتتاح شعبه جدید بانک گردشگری در تهران
نهمين شعبه بانک گردشگری به نام شعبه آفريقا در تهران افتتاح شد .

جاويدي نژاد ، عضو هيات مديره :


بانک گردشگری داراي ظرفيت هاي گسترده اي
مانند سرمایه انساني، متخصص ، جوان و پويا می باشد
که سرمايه ارزشمندی برای این بانک مي باشند

نهمين شعبه بانک گردشگری به نام شعبه آفريقا در تهران افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری ، بهرام جاویدی نژاد عضو هیات مدیره و معاون توسعه ، تحقيق و برنامه ريزي بانك گردشگری در مراسم آغاز به کار این شعبه ،ضمن اظهار قدرداني از استقبال وحضور ميهمانان، مديران و اهالي منطقه بلوار آفريقا در مراسم افتتاح اين شعبه، اظهار داشت : بانک گردشگری به عنوان یک بانک تجاری کامل، تمامی خدمات بانکی مورد نیاز عموم را به انجام می رساند و در بخش صنعت گردشگری نیز به پروژه های سرمایه گذاری در این حوزه توجه ویژه دارد .
جاويدي ن‍ژاد با اشاره به سرمايه انساني در بانك اظهار داشت ، بانک گردشگری داراي ظرفيت هاي گسترده اي مانند سرمایه انساني، متخصص ، جوان و پويا می باشد که سرمايه ارزشمندی برای این بانک مي باشند .

 
وی اظهار داشت: اين سرمايه انساني در تمامي سطوح، با استفاده از ظرفيت ارزشمند خود، اهميت مشتري مداري و حفظ مشتریان را در اولویت اقدامات خود قرار مي دهند .
جاویدی نژاد توسعه شبکه شعب را از اهداف اصلی این بانک اعلام کرد و گفت: بانك گردشگری با تجهيز منابع مالي از طريق جذب سپرده ها، اعطاي تسهيلات و استفاده از ساير ابزارهاي پولي و مالي و تخصيص آنها براي اعطاي تسهيلات اعتباري و سرمايه گذاري در عرصه هاي مختلف اقتصادي، از طريق انجام كليه عمليات مجاز بانكي ريالي و ارزي در چارچوب قوانين و مقررات جاري كشور و سياست هاي پولي بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران اقدام خواهد كرد.
وی گفت: ضمن اقدامات و برنامه ریزی خاصی که برای ارایه خدمات به مشتریان بزرگ در این بانک انجام پذیرفته است ، با ایجاد واحدمدیریت امور مشتریان بزرگ، به نحوی خدمات ارایه خواهد شد تا مشتریان محترم به سر
 
 

 

عت و با سهولت، خدمات بانکی خود را دریافت نمایند .
شایان ذکر است نهمين شعبه بانک گردشگری در بلوار آفریقا ، تقاطع ظفر واقع شده است .
گفتنی است بانک گردشگری قصد دارد تا پایان امسال تعداد شعب این بانک را به 50 شعبه در سراسر کشور برساند .

 

  فرم ها و قراردادها   |  RSS اخبار   |  پيوندها
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانک گردشگری می باشد